VITAJTE !!!                                                                                               Hľadáte nové nápady na zhotovenie jednoduchých darčekov, nové scénky,                tipy na výlet? 

Tak ste na správnej adrese. Verím, že si vyberiete z mojej ponuky:

 

   -nápady na výrobu darčekov, pozvánok, blahoželaní, ozdobných predmetov do priestoru a pod.

   -didaktické hry, pracovné listy, hádanky, vystrihovačky a pod.

   -scénky a pásma na vystúpenie detí pri príležitosti Vianoc, Dňa matiek, Dňa úcty k starším a iné

   -tipy na výlety, školy v prírode na Slovensku i v zahraničí a iné

 

Stránku budem pravidelne aktualizovať a dopĺňať.

 

Dúfam, že tu nájdete aspoň niečo z toho, čo hľadáte. Tak sa  nechajte inšpirovať...

                                                                                   Viera


Vianočná téma

Svietniky zo sadry

Svietniky zo sadry
V zimnom období si veľmi často zapaľujem kahančeky. Minule som objavila peknú formu na odlievanie svietnikov zo sádry. Tieto milé svietniky už nemám iba ja, ale aj všetky moje kamarátky. Ten anjelik z črepníka je na doplnenie vianočnej atmosféry.

—————

Anjeli z papiera

Anjeli z papiera
Veľkí i malí anjeli zavesení v priestore,či okne vždy dokážu vyčarovať vianočnú náladu v triede, doma.

—————

Mikulášske vrecúško

Mikulášske vrecúško
Veľmi jednoducho si môžu Vaše deti zhotoviť vrecúško pre Mikuláša. Postačí im na to 1 kus kancelárskeho papiera, vodové farby, lepidlo, jedna (môže byť aj použitá) vianočná pohľadnica a Mikuláš ho môže plniť dobrotami.

—————

Vianočný 3D pozdrav 2.

Vianočný 3D pozdrav 2.
Možno má niekto radšej snehuliakov. Tak tu je jeden. Tento pozdrav sa pripravuje obdobne ako...

—————

Vianočný 3D pozdrav

Vianočný 3D pozdrav
Ponúkam Vám námet na vianočný pozdrav. Betlehemská hviezda a maštaľ sú symbolmi kresťanských sviatkov od pradávnych čias. Obkresľovanie makiet, vystrihovanie a lepenie zvládnu aj mladšie deti. Pomoc dospelého si vyžaduje rozmeranie zástrihov v zadnej časti pozdravu. Veľa...

—————


Fotogaléria: Úvodná stránka

/album/fotogaleria-uvodna-stranka/s6300008-jpg3/

—————

—————


Novinky

Nové scénky

12.11.2009 19:15
Pekná vianočná scénka sa vždy hodí. Pozrite si na stránke Scénky, nové odkay na  Vianočné scénky a nechajte sa unášať atmosférou...

—————

Básničky, hádanky

11.11.2009 20:39
Blížia sa najkrajšie sviatky roka - Vianoce. Aj vy hľadáte pre svoje detičky básničky a hádanky? Tak si pozrite moje podstránky a inšpirujte sa...

—————